Poznaj nas

Firma Mirmaro ma swoją siedzibę w Rudniku nad Sanem - niewielkim miasteczku południowo-wschodniej Polski - znanym na całym świecie z produkcji wikliniarskiej. Tradycje plecionkarstwa w Rudniku sięgają XIX w. i jest on obecnie centrum największego w Polsce i jednego z największych w Europie regionów koszykarstwa.

Niebywała trwałość wyrobów z wikliny

Produkty dostarczane przez nas charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania oraz trwałością. Przez cały rok możesz używać naszych wyrobów z wikliny bez ryzyka.

Zobacz nasze produkty

Poglądowe zdjęcia naszych produktów prezentują przekrój asortymentu wytwarzanego oraz importowanego przez nas.

Obejrzyj naszą ofertę i zdecyduj się, co chcesz zamówić!

Dołącz do nas na Facebooku

Z naszej strony na Facebooku dowiesz się, co nowego u nas słychać. Prezentujemy tam najświeższe informacje, nowe produkty oraz informacje o promocjach.

Polub nas!

Nasze produkty

 • Wspaniała obsługa, kompetentni i fachowi dostawcy, świetni współpracownicy. Znają się na rzeczy jak mało kto – polecam współpracę z tą firmą!

  Anna Z.
  Anna Z.
  odbiorca, projektant
 • Zaopatrujemy wszystkie nasze sklepy w wyroby wiklinowe właśnie w MIRMARO. Od lat nie mieliśmy powodów do narzekania, warunki współpracy odpowiadają nam w 100%.

  Olgierd B.
  Olgierd B.
  właściciel firmy Olgierd-Max
 • Szeroki asortyment i jego duży przekrój zachęciły nas do podjęcia współpracy w MIRMARO-OLKO już w 2011 roku. Od tej pory nie szukamy już innego dostawcy.

  Sebastian A.
  Sebastian A.
  Klient